EXPOSICIÓ FOTOGRÀFICA

"TÍPICS TRES TOMBS 2020"

DEL 9 D'OCTUBRE AL 8 DE NOVEMBRE

 

 

A causa de la situació provocada per la Covid-19, els horaris d'obertura a la Seu d'Òmnium (c/Santa Maria, 12) s'han reduït.

Es podrà visitar l'exposició els

DIMECRES DE 7 DE LA TARDA A 2/4 DE

9 DEL VESPRE.

 

 

PREMIATS DEL 40è CONCURS FOTOGRÀFIC

"Típics Tres Tombs 2020"

 

 

1r Premi ANTIC GREMI DE TRAGINERS D’IGUALADA a:

 

“Peülles amb estrelles”, de Manel Marimon i Gomis, d’Igualada.

 

2n Premi CAMINS I ASSOCIATS, S.A. Corredoria d’Assegurances a:

 

Bon tir” de Manel Caballé i Miquel, d’Igualada.

 

3r Premi TALLER ELECTROMECÀNIC PUJOL a:

 

“Calçats” de Neus Aguilera i Vilamajó.  

                                          

4rt Premi GERARD JARDINS a:

 

 “El carruaje” de Dominik Haerberlein, de Sta. Margarida de Montbui.

 

5è Premi INSTAL·LACIONS LITRE Y AMPER  S.L. a:

 

“Genet” de Joan Josep Salmeron, d’Igualada.

 

Premi ESPECIAL: Trofeu PEIXOS J. DUEÑAS  a:

 

“Tres Tombs-3” d’ Agustin Padilla Carreño, de Badia del Vallès.

 

Repartiment de premis del 40è concurs de fotografia "Típics Tres Tombs 2020", a la Seu d'Òmnium Cultural el passat 9 d'octubre.

A CAUSA DE LA SITUACIÓ PROVOCADA PER LA

COVID-19, L'EXPOSICIÓ DEL XV CONCURS DE DIBUIX INFANTIL "SURT A VEURE ELS TRES TOMBS" ENGUANY US LA PRESENTEM VIRTUALMENT.

 

UN COP MÉS, GRÀCIES A TOTES LES ESCOLES I ALS NENS I NENES PARTICIPANTS PELS SEUS DIBUIXOS.

AQUÍ TENIU ELS DIBUIXOS GUANYADORS PER UNA BANDA, I ELS SELECCIONATS DE CADA ESCOLA I ORGANITZATS PER CURSOS, DE L'ALTRA.

 

BREUMENT, ESPEREM PODER-VOS CONCRETAR EL DIA, EL LLOC I L'HORA DEL REPARTIMENT DE PREMIS DEL CONCURS DE DIBUIX. MOLTES GRÀCIES!

DIBUIXOS PREMIATS

LOLA CUADRAS ARMENGOL. I-3. ESCOLA RAMON CASTELLTORT

AREL PÉREZ VALLS. I-4. ESCOLA EMILI VALLÈS

ABRIL SALMINCI CRUZ. I-5. ESCOLÀPIES

ÁNGELES ALONSO. 1r. INSTITUCIÓ IGUALADA

ALBERT MARCET. 2n. INSTITUCIÓ IGUALADA

JOEL COSTA RUBIÓ. 3r. ESCOLA GARCIA FOSSAS

NEREA PALACIOS. 4t. ESCOLA GABRIEL CASTELLÀ

NATALIA PÉREZ MUÑOZ. 5è. ACADÈMIA IGUALADA

DANI SLIWINSKI FIL. 6è. ACADÈMIA IGUALADA

LLUC FERNÁNDEZ PELFORT. I-4. ESCOLA GARCIA FOSSAS.

PREMI ESPECIAL "EL CAVALL"

JÚLIA NAVARRO SANZ. 5è. COL·LEGI JESÚS MARIA.

PREMI ESPECIAL "COMPOSICIÓ"

DIBUIXOS PARTICIPANTS: I-3

DIBUIXOS PARTICIPANTS:  I-4

DIBUIXOS PARTICIPANTS: I-5

DIBUIXOS PARTICIPANTS: 1r

DIBUIXOS PARTICIPANTS: 2n

DIBUIXOS PARTICIPANTS: 3r

DIBUIXOS PARTICIPANTS: 4t

DIBUIXOS PARTICIPANTS: 5è

DIBUIXOS PARTICIPANTS: 6è